| Merknaam: | As Per Request |
| Modelnummer: | F-208801.4 |
| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $5-10 |
F-208801.4Naaldrollagers 20*30*7,5 mm F208801.4Autolagers
Beschrijving:
| Lagermodel | F-208801.4 |
| Land van oorsprong | GERMANIE |
| Voorraad Qty. ((pcs) | 280.pcs (Meer onderweg) |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Rij nr. |
Een enkele rij |
| d - Boren | 20 mm |
| D - Buitendeurs | 30 mm |
| B - Breedte | 7.5 mm |
| Gewicht / massa (kg) | 0.10kg |
| Tipe lager | Rollagers |
| Structuur | Naaldrollagers |
| Levertyd | In voorraad |
| HS-code | 8482400000 |
Als u wilt kopenF-208801.4Hou je vrij om contact op te nemen met Shary.WhatsApp / e-mail als hieronder:
| shary@ gqbearing.com | |
| WhatsApp / Webchat | +86 13616183211 |
![]()
Daarnaast hebben we ook de onderstaande auto lagers op voorraad:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| 578184B | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | W26G3S7R-7N239-B1D | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 | BT1vervoer van goederen | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
![]()
![]()
Leveringsmethode:Door express zoals DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF, enz.Of door de lucht / door zee naarWereldwijd.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoe kunnen geluids- en trillingsproblemen bij naaldrollagers F-208801.4 tijdens de werking worden aangepakt?
Om deze problemen op te lossen, moet eerst worden gecontroleerd of de F-208801.4-lagers correct zijn uitgelijnd en gemonteerd.ervoor te zorgen dat alle montageoppervlakken schoon en correct zijn. Onderzoek op tekenen van binnenkomst van vreemde voorwerpen en reinig of vervang smeermiddelen indien verontreinigd.of het draagt schade of externe factoren die van invloed op het systeemAls schade wordt vastgesteld, vervang dan onmiddellijk het F-208801.4-lagersysteem om verdere afbraak van het systeem te voorkomen.
Hoe kan de correcte smeerfunctie van F-208801.4-naaldrollagers in hogesnelheidstoepassingen worden gehandhaafd?
In hogesnelheidstoepassingen wordt smeerwerk nog belangrijker.met een laag viscositeit om wrijving en warmteopwekking te verminderenReguliere smeermiddelwisselingsintervallen zijn noodzakelijk om de F-208801.4-lagers goed gesmeerd en koel te houden.Het implementeren van een betrouwbaar smeersysteem dat een consistente toevoer van schoon smeermiddel levert, kan de prestaties en levensduur van het lager aanzienlijk verbeteren.
Welke milieufactoren moeten in aanmerking worden genomen bij het gebruik van naaldrollagers F-208801.4 in buitentoepassingen?
Voor buitengebruik worden F-208801.4 naaldrollagers blootgesteld aan verschillende temperaturen, vochtigheid en mogelijke verontreiniging.met een gewicht van niet meer dan 50 kgHet is essentieel om regelmatig de afdichtingen te reinigen en te onderhouden, en bovendien corrosiebestendige materialen te kiezen.met name indien de toepassing in een corrosieve omgeving plaatsvindtVolg altijd de aanbevelingen van de fabrikant voor onderhoud en bescherming in buitenomgevingen om de prestaties en levensduur van F-208801 te maximaliseren.4 naaldrollagers.