| Merknaam: | As Per Request |
| Modelnummer: | F-208801.1 |
| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $5-10 |
Op voorraad F-208801.1 Naaldrollagers 20x30x7.5mm F208801.1 Automatische versnellingsbaklagers
Beschrijving:
| Lagermodel | F-208801.1 |
| Land van oorsprong | GERMANIE |
| Voorraad Qty. ((pcs) | 280.pcs (Meer onderweg) |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Rij nr. |
Een enkele rij |
| d - Boren | 20 mm |
| D - Buitendeurs | 30 mm |
| B - Breedte | 7.5 mm |
| Gewicht / massa (kg) | 0.10kg |
| Tipe lager | Rollagers |
| Structuur | Naaldrollagers |
| Levertyd | In voorraad |
| HS-code | 8482400000 |
Als u wilt kopenF-208801.1Neem gerust contact op met Emma.SKYPE / WhatsApp / E-mail als hieronder:
| Skype | Emmaguo24 |
| WhatsApp / Webchat | +86 15861609346 |
| sales2@ boukeylin.com |
Daarnaast hebben we ook de onderstaande auto lagers op voorraad:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| 578184B | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | W26G3S7R-7N239-B1D | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 | BT1vervoer van goederen | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
| F-232032.2-41 | 545995.H49A | SC05B97 |
| W26G3S7R-7N239 | HM803146/10 | SF05A84 |
| BTH-1206D | BB1B636171 | DG307217 |
| 32011 | NJ2205 | SF06A27 |
| VKBA6525 | andere, met uitzondering van: | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat de in punt 1 bedoelde voorschriften van toepassing zijn op de in punt 2 bedoelde voertuigen. |
| VKBA6526 | F-208843 | DE0681CS18PX1/L260 |
| K57X73X15 | Vervaardiging uit de Unie | SC0929 |
| T150418/T164792 | 6305N | AU0712 |
![]()
![]()
Leveringsmethode:Door express zoals DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF, enz.Of door de lucht / door zee naarWereldwijd.
1.Hoe kunnen geluids- en trillingsproblemen bij naaldrollagers F-208801.1 tijdens het gebruik worden opgelost?
Om deze problemen op te lossen, moet u eerst controleren of het F-208801.1-lager correct is ingericht en gemonteerd.ervoor te zorgen dat alle montageoppervlakken schoon en correct zijn. Onderzoek op tekenen van binnenkomst van vreemde voorwerpen en reinig of vervang smeermiddelen indien verontreinigd.of het draagt schade of externe factoren die van invloed op het systeemIndien schade wordt vastgesteld, vervang dan onmiddellijk het F-208801.1 lager om verdere afbraak van het systeem te voorkomen.
2.Hoe kan de juiste smeerfunctie worden gehandhaafd voor F-208801.1 naaldrollagers in hogesnelheidstoepassingen?
In hogesnelheidstoepassingen wordt smeerwerk nog belangrijker.met een laag viscositeit om wrijving en warmteopwekking te verminderenReguliere smeermiddelwisselingsintervallen zijn noodzakelijk om de F-208801.1 lagers goed gesmeerd en koel te houden.Het implementeren van een betrouwbaar smeersysteem dat een consistente toevoer van schoon smeermiddel levert, kan de prestaties en levensduur van het lager aanzienlijk verbeteren.
3.Welke milieufactoren moeten in aanmerking worden genomen bij het gebruik van naaldrollagers F-208801.1 in buitentoepassingen?
Voor buitengebruik worden F-208801.1 naaldrollagers blootgesteld aan verschillende temperaturen, vochtigheid en mogelijke verontreiniging.met een gewicht van niet meer dan 50 kgHet is essentieel om regelmatig de afdichtingen te reinigen en te onderhouden, en bovendien corrosiebestendige materialen te kiezen.met name indien de toepassing in een corrosieve omgeving plaatsvindtVolg altijd de aanbevelingen van de fabrikant voor onderhoud en bescherming in buitenomgevingen om de prestaties en levensduur van F-208801 te maximaliseren.1 rollagers met naald.