| Merknaam: | As Per Request |
| MOQ: | 3 |
| Prijs: | $22-25 |
F-123471.03Vervaardiging van elektrische motoren; F123471.03Automatische versnellingsbak Lagers 25*40*28,5 mm
Beschrijving:
| Lagermodel | F-123471.03 |
| Land van oorsprong | GERMANIE |
| Voorraad Qty. ((pcs) | 280.pcs (Meer onderweg) |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| Rij nr. |
Een enkele rij |
| d - Boren | 24.5 mm |
| D - Buitendeurs | 40 mm |
| B - Breedte | 28.5 mm |
| Gewicht / massa (kg) | 0.08kg |
| Tipe lager | Rollagers |
| Structuur | Naaldrollagers |
| Levertyd | In voorraad |
| HS-code | 8482400000 |
Als u wilt kopenF-123471.03Neem gerust contact op met Tommy.SKYPE / WhatsApp / E-mail als hieronder:
| Skype | Gq-lagers |
| WhatsApp / Webchat | +86 18261541498 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Daarnaast hebben we ook de onderstaande auto lagers op voorraad:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| 578184B | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | W26G3S7R-7N239-B1D | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 - BT1 | BT1vervoer van goederen | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
| F-232032.2-41 | 545995.H49A | SC05B97 |
| W26G3S7R-7N239 | HM803146/10 | SF05A84 |
| BTH-1206D | BB1B636171 | DG307217 |
| 32011 | NJ2205 | SF06A27 |
Leveringsmethode:Door express zoals DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF, enz.Of door de lucht / door zee naarWereldwijd.
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat is een automobielversnellingsbaklager en welke rol speelt het?
Een autoversnellingsbaklagersysteem is een essentieel onderdeel van het transmissie systeem van een auto.het mogelijk maken van een soepele en efficiënte rotatie, terwijl wrijving en slijtage worden geminimaliseerdHet lager helpt het koppel van de motor naar de wielen over te brengen, zodat de transmissie betrouwbaar en stil werkt.
Wat zijn de gebruikelijke soorten lagers die in autoversnellingsbakken worden gebruikt?
Veel voorkomende soorten lagers die in autoversnellingsbakken worden gebruikt, zijn conische rollagers, naaldrollagers en bolrollagers.Elk type wordt gekozen op basis van de specifieke belastingvereistenBijvoorbeeld conische rollagers zijn uitstekend geschikt voor het verwerken van gecombineerde radiale en axiale belastingen.waardoor ze ideaal zijn voor veel versnellingsbaktoepassingen.
Waarom is het belangrijk om de juiste autoversnellingsbaklagers te kiezen?
Het kiezen van het juiste autoversnellingsbaklagersysteem is cruciaal omdat het rechtstreeks van invloed is op de prestaties en de levensduur van de transmissie.Onjuiste grootte of slechte vormgeving van lagers kan tot vroegtijdig slijten leidenEen goed gekozen lager zorgt voor een optimale prestatie, vermindert de onderhoudskosten en verlengt de levensduur van de versnellingsbak.