| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSU140414 |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $190-$209 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
DeXSU140414 Slewing Ring Bearingis een hoge precisiemet een breedte van niet meer dan 50 mmontworpen voor CNC-machineonderdelen, draaitafels en industriële automatiseringssystemen.344 mm binnendiameter, 484 mm buitendiameter en 56 mm breedteHet biedt een compacte structuur, hoge stijfheid en een uitstekende rotatie-nauwkeurigheid.
Met een kruisvormig cilindrisch rollerontwerp zorgt dit lager voor een soepele beweging en een stabiele belastingverdeling, waardoor het ideaal is voor toepassingen die precisie en betrouwbaarheid vereisen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | XSU140414 |
| Inwendige diameter (ID) | 344 mm |
| Buitendeurs (OD) | 484 mm |
| Breedte (H) | 56 mm |
| Type | Slingringlagers |
| Structuur | Gekruiste cilindrische rollen |
| Materiaal | Lagers van staal |
| Klasse van nauwkeurigheid | P5 / P4 facultatief |
| Vooraf geladen | Gewoon |
| Toepassing | CNC-machineonderdelen, draaitafels, automatiseringsapparatuur |
| INA | Gewicht (kg) | - Ja. | Di | - Ik weet het. | Ni/na | Li | Di | Da | Een | B. | C | D | Vooraf geladen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
V1: Welk soort lager is XSU140414?
A1: Het gaat om een draairingslagers met een kruisvormige cilindrische rolstructuur.
Q2: Is het geschikt voor CNC-machines?
A2: Ja, het is ontworpen voor CNC- en automatiseringssystemen met een hoge precisie.
Q3: Biedt u aanpassingen aan?
A3: Ja, we ondersteunen aanpassing voor voorbelasting, nauwkeurigheidsklasse en materialen.
Upgrade uw CNC systeem metXSU140414 Schuifring Kruisrollagers.
Neem vandaag nog contact op met GQZ Bearing.voor prijzen, monsters of technisch advies!