| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSU140944 |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1209-$1230 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
DeXSU1410944 Zwenklageris een hoge precisiekruiscilindrisch rollagerontworpen voorCNC-machineonderdelen, draaitafels, industriële automatisering en zwaar materieel. Met afmetingen van1024x1164x56mm, ditgroot zwenklagerzorgt voor een soepele rotatie, hoge stijfheid en uitstekende laadcapaciteit.
Met eenkruisrolstructuur, het ondersteuntradiale, axiale en momentbelastingen tegelijkertijd, waardoor het ideaal is voorCNC-machines, draaitafellagers en precisiepositioneringssystemen.
Ditkruisrolzwenklageraanbiedingencompact ontwerp, stabiele prestaties en lange levensduur, veel gebruikt inCNC-apparatuur, automatiseringssystemen, robotica en industriële machinetoepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | XSU1410944 |
| Binnendiameter (ID) | 1024 mm |
| Buitendiameter (OD) | 1164 mm |
| Breedte (H) | 56 mm |
| Type | Zwenklager |
| Structuur | Gekruiste cilindrische rollen |
| Materiaal | Dragend staal |
| Nauwkeurigheidsklasse | P5/P4 optioneel |
| Voorladen | Aangepast |
| Sollicitatie | CNC-machineonderdelen, draaitafels, automatiseringssystemen |
| INA | Gewicht (kg) | Da | di | La | ni/nv | Li | Di | da | A | B | C | D | Voorladen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,01-0,03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,06 | 0,01-0,03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,07 | 0,01-0,04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0,05 | 0,05 | 0,09 | 0,08 | 0,01-0,04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,01-0,04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0,06 | 0,06 | 0,11 | 0,09 | 0,01-0,05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0,07 | 0,07 | 0,11 | 0,11 | 0,01-0,05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A1: Het is een zwenklager met gekruiste cilindrische rolstructuur.
A2: Ja, het is ontworpen voor uiterst nauwkeurige CNC- en automatiseringssystemen.
A3: Ja, we ondersteunen maatwerk voor voorbelasting, nauwkeurigheidsklasse en materialen.
Upgrade uw systeem metXSU1410944 Zwenklager met kruisrol.
Neem vandaag nog contact op met GQZ Bearingvoor prijzen, monsters of technisch advies!