| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSI140414N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $359-$365 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
DeXSI140414N Slew Ring Bearingis een compacte, hoge precisiemet een breedte van niet meer dan 50 mmontworpen voorCNC-machineonderdelen, draaitafels, robotica en industriële automatiseringssystemen. met afmetingen van325 x 484 x 56 mm, ditschuiflagerzorgt voor een soepele rotatie, hoge stijfheid en een efficiënte belastinghantering.
Gebouwd met eenkruiscilinderrolstructuur, ondersteunt hetradiële, axiale en momentbelastingen tegelijkertijd, waardoor het ideaal is voorprecision positioneringssystemen, draaitafellagers en CNC-machine toepassingen.
Dit.met een diameter van niet meer dan 50 mm,aanbiedingenstabiele prestaties, ruimtebesparend ontwerp en lange levensduur, veel gebruikt inautomatiseringsapparatuur, CNC-systemen, robotica en industriële machines.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | XSI140414N |
| Inwendige diameter (ID) | 325 mm |
| Buitendeurs (OD) | 484 mm |
| Breedte (H) | 56 mm |
| Type | Slingringlagers |
| Structuur | Gekruiste cilindrische rollen |
| Materiaal | Lagers van staal |
| Klasse van nauwkeurigheid | P5 / P4 facultatief |
| Vooraf geladen | Gewoon |
| Toepassing | CNC-machineonderdelen, robotica, automatisering |
| INA | Gewicht (kg) | - Ja. | Di | Di | Da | - Ik weet het. | Li | Ni/na | Een | B. | C | D | Vooraf geladen | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A1: Het is een compact draairingslager met gekruiste cilindrische rollen.
A2: Ja, het is ontworpen voor CNC- en automatiseringssystemen met een hoge precisie.
A3: Ja, aanpassing is beschikbaar voor voorbelasting, nauwkeurigheidsklasse en materialen.
Upgrade uw systeem metXSI140414N Slew Ring Cross Roller Bearing.
Neem vandaag nog contact op met GQZ Bearing.voor prijzen, monsters of technisch advies!