| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSI140944N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1029-$1050 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
DeXSI141094N Slewing Bearingis een compacte, hoge precisiemet een breedte van niet meer dan 50 mmontworpen voordelen van kraanmachines, CNC-systemen, draaiplatformen en industriële automatiseringsapparatuur. met afmetingen van984 x 1164 x 56 mm, ditmet een breedte van niet meer dan 50 mmzorgt voor een soepele rotatie, hoge stijfheid en een uitstekende draagcapaciteit.
Gebouwd met eenkruiscilinderrolstructuur, ondersteunt hetradiële, axiale en momentbelastingen tegelijkertijd, waardoor het ideaal is voorkraandraaiersystemen, draaitafellagers en toepassingen voor nauwkeurige positionering.
Dit.met een breedte van niet meer dan 50 mmaanbiedingenstabiele prestaties, compact ontwerp en lange levensduur, veel gebruikt inkraanmachines, bouwmachines, CNC-machineonderdelen en automatiseringssystemen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | XSI141094N |
| Inwendige diameter (ID) | 984 mm |
| Buitendeurs (OD) | 1164 mm |
| Breedte (H) | 56 mm |
| Type | Draailagers |
| Structuur | Gekruiste cilindrische rollen |
| Materiaal | Lagers van staal |
| Klasse van nauwkeurigheid | P5 / P4 facultatief |
| Vooraf geladen | Gewoon |
| Toepassing | Kraanmachines, CNC-systemen, draaiplatformen |
| INA | Gewicht (kg) | - Ja. | Di | Di | Da | - Ik weet het. | Li | Ni/na | Een | B. | C | D | Vooraf geladen | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
A1: Ja, het is speciaal ontworpen voor kraandraaien en zware systemen.
A2: De kruisrolstructuur en de gecontroleerde voorbelasting zorgen voor een nauwkeurige rotatie.
A3: Ja, aanpassing is beschikbaar voor voorbelasting, nauwkeurigheid en materialen.
Verbeter je apparatuur metXSI141094N High Precision Slewing Bearing.
Neem vandaag nog contact op met GQZ Bearing.voor prijzen, monsters of technisch advies!