| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSA140414N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $580 ~ $880 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
DeXSA140414N Externe versnellingsbakis een hoge kwaliteit, hoge precisiemet een breedte van niet meer dan 50 mmontworpen voorroterende platforms, CNC-machines, industriële automatisering en mechanische systemen. met afmetingen van503.3x417x56mm, ditdraaibalans met externe draaigoedzorgt voor een efficiënte koppeloverdracht, een soepele rotatie en een betrouwbare belastingprestatie.
Gebouwd met eenkruiscilinderrolstructuur, ondersteunt hetradiële, axiale en momentbelastingen tegelijkertijd, waardoor het ideaal is voordraaitafellagers, precisie-positiesystemen en zware roterende toepassingen.
Dit.externe versnellingsbakken met kruisroldraaienaanbiedingenhoge stijfheid, stabiele werking en lange levensduur, veel gebruikt inCNC-apparatuur, automatiseringssystemen, bouwmachines en industriële toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | XSA140414N |
| Inwendige diameter (ID) | 417 mm |
| Buitendeurs (OD) | 503.3 mm |
| Breedte (H) | 56 mm |
| Type | Slinglagers (buitenband) |
| Structuur | Gekruiste cilindrische rollen |
| Materiaal | Lagers van staal |
| Klasse van nauwkeurigheid | P5 / P4 facultatief |
| Vooraf geladen | Gewoon |
| Toepassing | Roterende platformen, CNC-machines, automatiseringssystemen |
| INA | Gewicht (kg) | - Ja. | Di | Di | Da | - Ik weet het. | Li | Ni | niet | Een | B. | C | D | Vooraf geladen | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Upgrade uw systeem metXSA140414N Externe versnellingsbak.
Neem vandaag nog contact op met GQZ Bearing.voor prijzen, monsters of technisch advies!