| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSA140644N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $580 ~ $880 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
De XSA140644N Zwenkringlager is een hoogprecisie kruisrollager met externe vertanding, ontworpen voor draaitafels, CNC-machines, industriële automatiseringssystemen en zware apparatuur. Met afmetingen van 574x742.3x56mm, zorgt dit zwenkringlager met externe vertanding voor efficiënte koppeloverdracht, soepele rotatie en een hoge belastbaarheid.
Gebouwd met een kruisrollagerstructuur, ondersteunt het radiale, axiale en momentbelastingen tegelijkertijd, waardoor het ideaal is voor draaitafellagers, precisiepositioneringssystemen en industriële roterende toepassingen.
Dit zwenkringlager met kruisrollagers biedt hoge stijfheid, compacte structuur en stabiele prestaties, veel gebruikt in CNC-machineonderdelen, automatiseringsapparatuur, bouwmachines en roterende platforms.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | XSA140644N |
| Binnendiameter (ID) | 574 mm |
| Buitendiameter (OD) | 742.3 mm |
| Breedte (H) | 56 mm |
| Type | Zwenkringlager (Externe vertanding) |
| Structuur | Gekruiste cilindrische rollen |
| Materiaal | Lagerstaal |
| Nauwkeurigheidsklasse | P5 / P4 optioneel |
| Voorspanning | Aangepast |
| Toepassing | CNC-machines, draaitafels, automatiseringssystemen |
| INA |
Gewicht (Kg) |
Da | di | Di | da | La | Li | ni | na | A | B | C | D | Voorspanning | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |