| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSA140744N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $580 ~ $880 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
De XSA140744N Kruisrol Zwenklager met Externe Tandwiel is ontworpen voor zeer nauwkeurige roterende beweging, hoge belastbaarheid en compacte installatie.
Het wordt veel gebruikt in CNC draaitabellen, automatiseringssystemen en precisie meetapparatuur, wat zorgt voor stabiele rotatie, hoge stijfheid en een lange levensduur.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XSA140744N |
| Type | Kruisrol Zwenklager |
| Tandwiel Type | Externe Tandwiel |
| ID | 674 mm |
| OD | 838.1 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Materiaal | GCr15 Chroomstaal |
| Precisie | P5 / P4 |
| Structuur | Compact Geïntegreerd |
| Smering | Vet / Olie |
| INA | Gewicht (Kg) | Da | di | Di | da | La | Li | ni | na | A | B | C | D | Voorspanning | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Ja, 2D / 3D tekeningen beschikbaar ter bevestiging
Ja, proefbestellingen worden ondersteund
Standaard: 7–15 dagen
Maatwerk: 15–30 dagen
Precisie slijpen + voorspanningscontrole + volledige inspectie
Upgrade uw apparatuur met XSA140744N Zwenklager met Tandwielen.Neem vandaag nog contact op met GQZ Bearing voor prijzen, monsters of technische consultatie!