| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSA140844N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $580 ~ $880 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
Het XSA140844N gekruiste rolzwenkringlager met extern tandwiel is ontworpen voor hoge stijfheid, precieze rotatie en stabiele prestaties in veeleisende industriële omgevingen.
Het is ideaal voor industriële robots, machinegereedschappen en geautomatiseerde roterende systemen, wat zorgt voor soepele beweging, nauwkeurige positionering en een lange levensduur.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XSA140844N |
| Type | Gekruist Rol Zwenkringlager |
| Tandwiel Type | Extern Tandwiel |
| ID | 774 mm |
| OD | 950.1 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Materiaal | GCr15 Chroomstaal |
| Precisie | P5 / P4 |
| Structuur | Compact Geïntegreerd |
| Smering | Vet / Olie |
| INA | Gewicht (Kg) | Da | di | Di | da | La | Li | ni | na | A | B | C | D | Voorspanning | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Stuur vandaag nog uw aanvraag voor prijzen, tekeningen en leveringsdetails.
Wij ondersteunen snelle offertes en aangepaste oplossingen voor uw project.