| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XSA141094N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $580 ~ $1080 |
| Levertijd: | 3 Werkdagen nadat uw betaling is ontvangen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T of Western Union of PayPal |
DeXSA141094N gekruiste rollen-slee-ringlagers met externe versnellingis ontworpen voor:hoge precisie rotatie, sterke stijfheid en zware belasting prestaties.
Het wordt op grote schaal toegepast inCNC-roterende tafels, automatiseringssystemen en grote industriële apparatuur, leverenstabiele beweging, nauwkeurige positionering en lange levensduur.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XSA141094N |
| Type | Gekruiste rollen sleurringlagers |
| Typ van vistuig | Externe uitrusting |
| Identificatie | 1024 mm |
| Overdosis | 1198.1 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Materiaal | GCr15-chroomstaal |
| Precisie | P5 / P4 |
| Structuur | Compact geïntegreerd |
| Glijmiddel | Vet / olie |
| INA | Gewicht (kg) | - Ja. | Di | Di | Da | - Ik weet het. | Li | Ni | niet | Een | B. | C | D | Vooraf geladen | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Ja, 2D / 3D tekeningen zijn beschikbaar
Ja, proeforders worden ondersteund.
Standaard: 7 ¢15 dagen
Aanpassing: 15 ∼ 30 dagen
Precisie slijpwerk + controle van de voorbelasting + volledige inspectie
Stuur nu uw vraag om prijs, tekeningen en levertijd te krijgen.
We bieden snelle reactie en op maat gemaakte oplossingen voor uw toepassing.