| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA140540N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $409~ $430 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
Het XA140540N draailager met externe tandwielen is ontworpen voor precisierotatie en stabiele prestaties in CNC-machines en geautomatiseerde apparatuur.
Met een compacte structuur en geoptimaliseerde belastingsverdeling is dit model ideaal voor toepassingen die hoge nauwkeurigheid, soepele beweging en betrouwbare langdurige werking vereisen.
Ontvang binnen 24 uur een offerte voor uw project.
Dit draailager is geschikt voor:
Ontworpen voor toepassingen die vereisennauwkeurige positionering, soepele rotatie en compacte installatieruimte.
Verbetert de systeemefficiëntie en positioneringsnauwkeurigheid in precisieapparatuur.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA140540N |
| Binnendiameter (ID) | 471 mm |
| Buitendiameter (OD) | 640.3 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Structuur | Kruisrol draailager |
| Tandwieltype | Extern tandwiel |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | CNC-machine / Automatiseringapparatuur |
| Maatwerk | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en aangepaste specificaties zijn op aanvraag verkrijgbaar.
| INA | Gewicht (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Weet u niet zeker welk model geschikt is voor uw toepassing? Neem contact met ons op voor selectieondersteuning.
Wij helpen klanten precisie, betrouwbaarheid en langdurige prestaties te garanderen.
Zorgen voor consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier van draailagers?
Stuur vandaag nog uw aanvraag om te ontvangen:
Klik op “Chat Nu” om direct contact met ons op te nemen.
Ja, tandwieltype, -grootte en -specificaties kunnen worden aangepast op basis van uw vereisten.
Standaardmodellen: 5-8 werkdagen. Aangepaste producten zijn afhankelijk van de specificaties.
Ja, de XA140540N is ontworpen voor precisierotatiesystemen zoals CNC-draaitafels en automatiseringsapparatuur.