| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA260560N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $359~ $370 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
De XA260560N draaigoed met externe versnelling is ontworpen voor zware lading rotatie en verbeterde stabiliteit in grote CNC-apparatuur en industriële systemen.
Met een bredere structuur en een versterkt interieur biedt het een uitstekend draagvermogen en betrouwbare prestaties onder veeleisende bedrijfsomstandigheden.
Krijg binnen 24 uur een offerte voor je project.
Dit draaibal is ideaal voor:
ontworpen voor toepassingen waarbij:hoge draagcapaciteit, stabiele rotatie en duurzaamheid op lange termijn.
Helpt een stabiele werking en een langere levensduur te garanderen in zware omgevingen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA260560N |
| Inwendige diameter (ID) | 456 mm |
| Buitendeurs (OD) | 708 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Structuur | Verwijderingslagers met kruisrol |
| Typ van vistuig | Externe uitrusting |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | Zware CNC-apparatuur / industriële systemen |
| Aanpassing | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en op maat gemaakte specificaties zijn op aanvraag beschikbaar.
| INA | Gewicht (kg) |
- Ja. | Di | - Ik weet het. | niet | Db | Li | H | h | b. | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Als u niet zeker weet welk model bij uw aanvraag past, neem dan contact met ons op voor selectieondersteuning.
We helpen klanten om nauwkeurigheid, betrouwbaarheid en duurzaamheid te garanderen.
Zorg voor een consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier?
Stuur uw aanvraag vandaag nog om:
Klik op "Chat nu" om rechtstreeks contact met ons op te nemen.
Ja, XA260560N is ontworpen voor hoge laadcapaciteit en zware industriële toepassingen.
Ja, de afmetingen, het soort versnelling en de prestatievereisten kunnen worden aangepast.
Het wordt veel gebruikt in CNC-apparatuur, industriële machines en zware rotatiesystemen.