| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA160596N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $500~ $530 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
Het XA160596N draaikranslager is ontworpen voor stabiele rotatie en gebalanceerde belastingsprestaties in kraanmachines en industriële roterende systemen.
Met een gematigde breedte en geoptimaliseerde interne structuur biedt het betrouwbare werking, soepele beweging en consistente nauwkeurigheid onder typische arbeidsomstandigheden.
Ontvang binnen 24 uur een offerte voor uw project.
Dit draaikranslager wordt veel gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen die vereisenstabiele rotatie, gebalanceerde belastingscapaciteit en betrouwbare langdurige werking.
Helpt de operationele stabiliteit en efficiëntie van hijsapparatuur te verbeteren.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA160596N |
| Binnendiameter (ID) | 510 mm |
| Buitendiameter (OD) | 712,3 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Structuur | Kruisrol-draaikranslager |
| Tandwieltype | Extern of intern (aanpasbaar) |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | Kraanmachine / Industriële apparatuur |
| Maatwerk | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en aangepaste specificaties zijn op aanvraag verkrijgbaar.
| INA | Gewicht (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318,8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408,4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52,5 | 52,5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503,3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598,2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640,3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712,3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742,3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830,1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844,3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862,3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940,1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038,1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Weet u niet zeker welk model geschikt is voor uw toepassing? Neem contact met ons op voor selectieondersteuning.
Wij helpen klanten precisie, betrouwbaarheid en langdurige prestaties te garanderen.
Zorgen voor consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier van draaikranslagers?
Stuur vandaag nog uw aanvraag om te ontvangen:
Klik op "Chat Nu" om direct contact met ons op te nemen.