| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA140640N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $500~ $530 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
Het XA140640N draaiende lager met extern tandwiel is ontworpen voor toepassingen met grote diameters die efficiënte krachtoverbrenging en stabiele prestaties in kraansystemen vereisen.
Met een relatief slank profiel en geoptimaliseerde structuur is het ideaal voor apparatuur die betrouwbare rotatie vereist, terwijl de installatie-efficiëntie en het gereduceerde gewicht behouden blijven.
Ontvang binnen 24 uur een offerte voor uw project.
Dit draaiende lager is geschikt voor:
Ontworpen voor toepassingen die vereisenefficiënte overbrenging, stabiele rotatie en ruimtebesparende installatie.
Verbetert de operationele efficiëntie en vermindert de mechanische belasting in kraansystemen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA140640N |
| Binnendiameter (ID) | 571 mm |
| Buitendiameter (OD) | 742,3 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Structuur | Kruisrol Draaiend Lager |
| Tandwieltype | Extern Tandwiel |
| Materiaal | Hoogwaardig Lagerstaal |
| Toepassing | Kraanmachine / Bouwmachines |
| Maatwerk | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en aangepaste specificaties zijn op aanvraag verkrijgbaar.
| INA | Gewicht (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318,8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408,4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52,5 | 52,5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503,3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598,2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640,3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712,3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742,3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830,1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844,3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862,3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940,1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038,1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Niet zeker welk model geschikt is voor uw toepassing? Neem contact met ons op voor selectieondersteuning.
Wij helpen klanten precisie, betrouwbaarheid en langdurige prestaties te garanderen.
Zorgen voor consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier van draaiende lagers?
Stuur vandaag nog uw aanvraag om te ontvangen:
Klik op “Chat Nu" om direct contact met ons op te nemen.
V1: Is dit lager geschikt voor kraansystemen?
Ja, XA140640N wordt veel gebruikt in kraairotatie- en hefapparatuur.
V2: Wat zijn de voordelen van het externe tandwielontwerp?
Het maakt efficiënte krachtoverbrenging en eenvoudigere integratie met aandrijfsystemen mogelijk.
V3: Kan dit lager worden aangepast?
Ja, we ondersteunen maatwerk op basis van technische vereisten en arbeidsomstandigheden.