| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA240685N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $725~ $740 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
Het XA240685N draaibal is ontworpen voor rotatiesystemen met een grote diameter die een hoge draagcapaciteit en uitstekende structurele stabiliteit vereisen in CNC-machines en kraanapparatuur.
Met een brede doorsnede en een versterkt interieur biedt het een betrouwbare prestatie onder zware belastingen en zorgt het voor een consistente rotatie in veeleisende industriële omgevingen.
Krijg binnen 24 uur een offerte voor je project.
Dit draaigoed wordt veel gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen waarbij:hoge laadcapaciteit, grote rotatiediameter en stabiele continue werking.
Verbetert de systeemstabiliteit en de bedrijfsveiligheid van grootschalige apparatuur.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA240685N |
| Inwendige diameter (ID) | 577 mm |
| Buitendeurs (OD) | 830.1 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Structuur | Verwijderingslagers met kruisrol |
| Typ van vistuig | Externe of interne (aanpasbaar) |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | CNC-machine / kraanapparatuur |
| Aanpassing | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en op maat gemaakte specificaties zijn op aanvraag beschikbaar.
| INA | Gewicht (kg) |
- Ja. | Di | - Ik weet het. | niet | Db | Li | H | h | b. | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Als u niet zeker weet welk model bij uw aanvraag past, neem dan contact met ons op voor selectieondersteuning.
We helpen klanten om nauwkeurigheid, betrouwbaarheid en duurzaamheid te garanderen.
Zorg voor een consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier?
Stuur uw aanvraag vandaag nog om:
Klik op "Chat nu" om rechtstreeks contact met ons op te nemen.
V1: Is dit lager geschikt voor grote kraansystemen?
Ja, XA240685N is ontworpen voor grootschalige kraanrotaties en zware hefsystemen.
V2: Kan het zware gecombineerde belastingen dragen?
Ja, het presteert goed onder axiale, radiale en momentbelastingen met hoge stabiliteit.
Q3: Biedt u aanpassingsdiensten?
Ja, we bieden aanpassingen op basis van werkomstandigheden en technische tekeningen.