| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA200720N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $719-730 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
Het XA200720N zwenklager is ontworpen voor roterende systemen met een grote diameter die stabiele belastingondersteuning en betrouwbare prestaties vereisen in kraanmachines en industriële apparatuur.
Met een grote binnendiameter en geoptimaliseerde structuur zorgt het voor soepele rotatie, gebalanceerde lastverdeling en consistente werking onder veeleisende werkomstandigheden.
Ontvang binnen 24 uur een offerte voor uw project.
Dit zwenklager wordt veel gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen die vereisengrote rotatiediameter, stabiele belastingscapaciteit en continue werking.
![]()
Verbetert de operationele stabiliteit en efficiëntie in kraansystemen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA200720N |
| Binnendiameter (ID) | 630 mm |
| Buitendiameter (OD) | 844,3 mm |
| Breedte | 59 mm |
| Structuur | Kruisrol zwenklager |
| Tandwieltype | Extern of intern (aanpasbaar) |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | Kraanmachine / Industriële apparatuur |
| Maatwerk | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en aangepaste specificaties zijn op aanvraag verkrijgbaar.
| INA | Gewicht (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318,8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408,4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52,5 | 52,5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503,3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598,2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640,3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712,3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742,3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830,1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844,3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862,3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940,1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038,1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Weet u niet zeker welk model geschikt is voor uw toepassing? Neem contact met ons op voor selectieondersteuning.
Wij helpen klanten precisie, betrouwbaarheid en langdurige prestaties te garanderen.
Zorgen voor consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier van zwenklagers?
Stuur vandaag nog uw aanvraag om te ontvangen:
Klik op "Chat Nu" om direct contact met ons op te nemen.
V1: Is dit lager geschikt voor grote kraansystemen?
Ja, de XA200720N is ontworpen voor kraanrotatie en hijssystemen met een grote diameter.
V2: Kan het continue werking ondersteunen?
Ja, het biedt stabiele en soepele prestaties onder continue arbeidsomstandigheden.
V3: Biedt u maatwerkdiensten aan?
Ja, we ondersteunen maatwerk op basis van toepassingsvereisten en tekeningen.