| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA140753N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $719-789 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
De XA140753N draaikrans met externe tandwielen is ontworpen voor roterende systemen met een grote diameter die efficiënte transmissie en stabiele prestaties vereisen in kraanmachines en industriële apparatuur.
Met een slank profiel en geoptimaliseerde interne structuur biedt het betrouwbare rotatie, verminderd gewicht en efficiënte integratie in ruimtegevoelige installaties.
Ontvang binnen 24 uur een offerte voor uw project.
Deze draaikrans wordt veelvuldig gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen die vereisenrotatie met grote diameter, efficiënte krachtoverbrenging en compact installatieontwerp.
![]()
Verbetert de efficiëntie en vermindert de mechanische belasting in kraansystemen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA140753N |
| Binnendiameter (ID) | 674 mm |
| Buitendiameter (OD) | 862,3 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Structuur | Gekruiste rollen draaikrans |
| Tandwieltype | Extern tandwiel |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | Kraanmachine / Industriële apparatuur |
| Maatwerk | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en aangepaste specificaties zijn op aanvraag verkrijgbaar.
| INA | Gewicht (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318,8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408,4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52,5 | 52,5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503,3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598,2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640,3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712,3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742,3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830,1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844,3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862,3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940,1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038,1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Weet u niet zeker welk model geschikt is voor uw toepassing? Neem contact met ons op voor selectieondersteuning.
Wij helpen klanten precisie, betrouwbaarheid en langdurige prestaties te garanderen.
Zorgen voor consistente kwaliteit voor elke lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier van draaikransen?
Stuur vandaag nog uw aanvraag om te ontvangen:
Klik op “Chat Nu" om direct contact met ons op te nemen.
V1: Is deze lager geschikt voor grote kraansystemen?
Ja, de XA140753N is ontworpen voor kraanrotatie en hijsapparatuur met een grote diameter.
V2: Wat zijn de voordelen van het externe tandwielontwerp?
Het maakt efficiënte krachtoverbrenging en eenvoudige integratie met aandrijfsystemen mogelijk.
V3: Kan deze lager worden aangepast?
Ja, maatwerk is beschikbaar op basis van de werkomstandigheden en technische tekeningen.