| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA200810N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $700-900 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
De XA200810N-draailager is ontworpen voor extreme toepassingen die een zeer hoge draagcapaciteit en maximale structurele stijfheid vereisen in grote industriële en zware machinesystemen.
Met een extra breed ontwerp en een versterkte interne structuur zorgt het voor een stabiele rotatie, een sterke draagkracht en een langdurige betrouwbaarheid onder zware bedrijfsomstandigheden.
Krijg binnen 24 uur een offerte voor je project.
Dit draaigoed wordt veel gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen waarbij:extreme laadcapaciteit, grote rotatiediameter en maximale stabiliteit.
Zorgt voor maximale veiligheid en betrouwbaarheid in kritieke industriële toepassingen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA200810N |
| Inwendige diameter (ID) | 730 mm |
| Buitendeurs (OD) | 964 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Structuur | Verwijderingslagers met kruisrol |
| Typ van vistuig | Externe of interne (aanpasbaar) |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | Zware machines / industriële apparatuur |
| Aanpassing | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en op maat gemaakte specificaties zijn op aanvraag beschikbaar.
| INA | Gewicht (kg) |
- Ja. | Di | - Ik weet het. | niet | Db | Li | H | h | b. | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Als u niet zeker weet welk model bij uw aanvraag past, neem dan contact met ons op voor selectieondersteuning.
We helpen klanten om nauwkeurigheid, betrouwbaarheid en duurzaamheid te garanderen.
Zorg voor een consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier?
Stuur uw aanvraag vandaag nog om:
Klik op "Chat nu" om rechtstreeks contact met ons op te nemen.
V1: Is dit lager geschikt voor extreem zware lasten?
Ja, XA200810N is ontworpen voor extreme toepassingen met zeer hoge belastingvereisten.
V2: In welke sectoren wordt dit model gebruikt?
Het wordt veel gebruikt in kranen, mijnbouwapparatuur en zware industriële machines.
K3: Kun je dit lager aanpassen?
Ja, wij ondersteunen aanpassing op basis van arbeidsomstandigheden en technische tekeningen.