| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XA200818N |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $700-900 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
De XA200818N-draailagers zijn ontworpen voor rotatiesystemen met een grote diameter die een betrouwbare draagcapaciteit en stabiele prestaties vereisen in CNC-machines en industriële apparatuur.
Met een evenwichtige breedte en een geoptimaliseerde interne structuur zorgt het voor een soepele rotatie, een consistente nauwkeurigheid en een betrouwbare werking onder zware werkomstandigheden.
Krijg binnen 24 uur een offerte voor je project.
Dit draaigoed wordt veel gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen waarbij:grote rotatiediameter, stabiele laadcapaciteit en nauwkeurige werking.
Verbetert de systeemstabiliteit en de operationele efficiëntie in grote apparatuur.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XA200818N |
| Inwendige diameter (ID) | 728 mm |
| Buitendeurs (OD) | 940.1 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Structuur | Verwijderingslagers met kruisrol |
| Typ van vistuig | Externe of interne (aanpasbaar) |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | CNC-machines / industriële apparatuur |
| Aanpassing | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en op maat gemaakte specificaties zijn op aanvraag beschikbaar.
| INA | Gewicht (kg) |
- Ja. | Di | - Ik weet het. | niet | Db | Li | H | h | b. | doen | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Als u niet zeker weet welk model bij uw aanvraag past, neem dan contact met ons op voor selectieondersteuning.
We helpen klanten om nauwkeurigheid, betrouwbaarheid en duurzaamheid te garanderen.
Zorg voor een consistente kwaliteit voor elk lager.
Op zoek naar een betrouwbare leverancier?
Stuur uw aanvraag vandaag nog om:
Klik op "Chat nu" om rechtstreeks contact met ons op te nemen.
V1: Is dit lager geschikt voor CNC-toepassingen?
Ja, XA200818N is ontworpen voor grote CNC draaitafels en precisie industriële systemen.
K2: Kan het zware lasten aan?
Ja, het zorgt voor een stabiele prestatie onder zware lasten met een evenwichtig constructieontwerp.
Q3: Biedt u aanpassingen aan?
Ja, aanpassing is beschikbaar op basis van toepassingsvereisten en technische tekeningen.