| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XU180380 |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $90 ~ $160 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
Het XU180380 gekruiste rollager is ontworpen voor precisie rotatiesystemen die hogere stijfheid en belastbaarheid vereisen in CNC-machines en automatiseringsapparatuur.
Met een groter formaat en versterkte structuur vergeleken met compacte modellen, biedt het verbeterde stabiliteit, nauwkeurige positionering en soepele rotatie voor veeleisende precisietoepassingen.
Ontvang binnen 24 uur een offerte voor uw project.
Toepassingen
Dit gekruiste rollager wordt veel gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen die vereisenhoge stijfheid, stabiele rotatie en precieze positionering.
Belangrijkste voordelen
Verbetert de positioneringsnauwkeurigheid en systeemstabiliteit in automatiserings- en CNC-toepassingen.
Technische specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | XU180380 |
| Binnendiameter (ID) | 275 mm |
| Buitendiameter (OD) | 485 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Structuur | Gekruist rollager |
| Tandwieltype | Zonder tandwiel |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | CNC Machine / Automatiseringsapparatuur |
| Maatwerk | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en aangepaste specificaties zijn op aanvraag beschikbaar.
Gerelateerde modellen ter selectie
| INA | Gewicht (Kg) | Da | di | La | dB | na | Li | H | h | da | Di | ds | ts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XU050077 | 1.4 | 112 | 40 | 97 | 6.6 | 6 | 56 | 22 | 21 | 74 | 77.5 | 11 | 5.5 |
| XU060094 | 2.4 | 140 | 57 | 120 | 9 | 6 | 70 | 26 | 25 | 93.4 | 94.6 | 15 | 6 |
| XU060111 | 1.2 | 145.79 | 76.2 | 133.1 | 6.9 | 8 | 88.9 | 15.87 | 15.87 | - | 111.8 | 11 | 6.35 |
| XU080120 | 4 | 170 | 69 | 177.8 | 9 | 6 | 90 | 30 | 29 | 119.4 | 120.6 | 15 | 9 |
| XU080149 | 3.6 | 196.85 | 101.6 | 147.8 | 6.9 | 16 | 115.8 | 22.22 | 22.22 | - | 149.6 | 11 | 6.35 |
| XU120179 | 7 | 234 | 124.5 | 214 | 11 | 12 | 144.5 | 35 | 30 | 178 | 180 | - | - |
| XU120222 | 12 | 300 | 140 | 270 | 16 | 12 | 170 | 36 | 30 | 220 | 222 | - | - |
| XU160220 | 16 | 302 | 138 | 270 | 18 | 10 | 170 | 46 | 41 | 219 | 221 | - | - |
| XU160260 | 15 | 329 | 191 | 305 | 14 | 20 | 215 | 46 | 41 | 259 | 261 | - | - |
| XU080264 | 6.9 | 311 | 215.9 | 295.3 | 8.7 | 12 | 231.8 | 25.4 | 25.4 | 263.4 | 264.6 | 13.7 | 8.6 |
| XU180380 | 45 | 485 | 275 | 453 | 18 | 16 | 307 | 55 | 50 | 379 | 381 | - | - |
| XU160405 | 25 | 474 | 336 | 450 | 14 | 30 | 360 | 46 | 41 | 404 | 406 | - | - |
| XU080430 | 12 | 480 | 380 | 462 | 9 | 20 | 398 | 26 | 26 | 429.4 | 430.6 | 15 | 9 |
| XU180412 | 40 | 501 | 324 | 469 | 18 | 18 | 356 | 55 | 50 | 411 | 413 | - | - |
| XU180433 | 42 | 522 | 344 | 4190 | 18 | 20 | 376 | 55 | 50 | 432 | 434 | - | - |
| XU220460 | 64 | 568 | 356 | 524 | 22 | 18 | 396 | 64 | 59 | 459 | 461 | - | - |
| XU180475 | 46 | 562 | 388 | 530 | 18 | 20 | 420 | 55 | 50 | 474 | 476 | - | - |
| XU300515 | 115 | 646 | 384 | 598 | 26 | 18 | 432 | 86 | 79 | 514 | 516 | - | - |
| XU240545 | 94 | 655 | 435 | 615 | 22 | 24 | 475 | 79 | 72 | 544 | 546 | - | - |
| XU220574 | 82 | 680 | 468 | 640 | 22 | 20 | 508 | 68 | 61 | 573 | 575 | - | - |
| XU300586 | 115 | 704 | 468 | 664 | 22 | 18 | 508 | 86 | 79 | 585 | 587 | - | - |
| XU280680 | 120 | 798 | 565 | 755 | 22 | 30 | 605 | 79 | 72 | 679 | 681 | - | - |
| XU300785 | 155 | 900 | 670 | 860 | 22 | 36 | 710 | 86 | 79 | 784 | 786 | - | - |
| XU260823 | 140 | 933 | 713 | 893 | 22 | 36 | 753 | 79 | 72 | 822 | 824 | - | - |
| XU160897 | 67 | 976 | 818 | 944 | 18 | 36 | 850 | 50 | 43 | 896 | 898 | - | - |
Niet zeker welk model geschikt is voor uw toepassing? Neem contact met ons op voor selectieondersteuning.
Waarom kiezen voor GQZ Bearing
Wij helpen klanten precisie, betrouwbaarheid en langdurige prestaties te garanderen.
![]()
![]()
Kwaliteitscontrole
Zorgt voor consistente kwaliteit voor elk lager.
Offerte aanvragen
Op zoek naar een betrouwbare leverancier van zwenklagers?
Stuur vandaag nog uw aanvraag om te ontvangen:
Klik op “Chat Nu" om direct contact met ons op te nemen.
Veelgestelde vragen
V1: Is dit lager geschikt voor precisie CNC-toepassingen?
Ja, de XU180380 is ontworpen voor CNC-machines en precisiepositioneringssystemen.
V2: Wat is het voordeel ten opzichte van kleinere modellen?
Het biedt hogere stijfheid en belastbaarheid met behoud van precisieprestaties.
V3: Ondersteunt u maatwerk?
Ja, maatwerk is beschikbaar op basis van technische vereisten.