| Merknaam: | GQZ |
| Modelnummer: | XU220460 |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $130 ~ $220 |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A,D/P,T/T |
De XU220460 kruisroldraailagers zijn ontworpen voor rotatiesystemen met een hoge stijfheid in CNC-apparatuur en torentjes.
Met een grotere afmeting en versterkte structuur biedt het een verbeterde laadcapaciteit, stabiele rotatie en precieze positionering, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen.
Krijg binnen 24 uur een offerte voor je project.
Toepassingen
Dit kruisrollager wordt veel gebruikt in:
Geschikt voor toepassingen waarbij:hoge stijfheid, nauwkeurige positionering en stabiele rotatie onder belasting.
Belangrijkste voordelen
Verbetert de bewerkingsnauwkeurigheid en de systeemstabiliteit in CNC-apparatuur.
Technische specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Model | andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Inwendige diameter (ID) | 356 mm |
| Buitendeurs (OD) | 568 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Structuur | Verwijderingslagers met kruisrol |
| Typ van vistuig | Zonder uitrusting |
| Materiaal | Hoogwaardig lagerstaal |
| Toepassing | CNC torent / automatiseringsapparatuur |
| Aanpassing | Beschikbaar |
Gedetailleerde tekeningen en op maat gemaakte specificaties zijn op aanvraag beschikbaar.
Gerelateerde selectiemodellen
| INA | Gewicht (kg) | - Ja. | Di | - Ik weet het. | dB | niet | Li | H | h | Da | Di | De | t |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XU050077 | 1.4 | 112 | 40 | 97 | 6.6 | 6 | 56 | 22 | 21 | 74 | 77.5 | 11 | 5.5 |
| Vloeistof | 2.4 | 140 | 57 | 120 | 9 | 6 | 70 | 26 | 25 | 93.4 | 94.6 | 15 | 6 |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 30 kg | 1.2 | 145.79 | 76.2 | 133.1 | 6.9 | 8 | 88.9 | 15.87 | 15.87 | - | 111.8 | 11 | 6.35 |
| andere, met uitzondering van: | 4 | 170 | 69 | 177.8 | 9 | 6 | 90 | 30 | 29 | 119.4 | 120.6 | 15 | 9 |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 50 kg | 3.6 | 196.85 | 101.6 | 147.8 | 6.9 | 16 | 115.8 | 22.22 | 22.22 | - | 149.6 | 11 | 6.35 |
| XU120179 | 7 | 234 | 124.5 | 214 | 11 | 12 | 144.5 | 35 | 30 | 178 | 180 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 12 | 300 | 140 | 270 | 16 | 12 | 170 | 36 | 30 | 220 | 222 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 16 | 302 | 138 | 270 | 18 | 10 | 170 | 46 | 41 | 219 | 221 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 15 | 329 | 191 | 305 | 14 | 20 | 215 | 46 | 41 | 259 | 261 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 6.9 | 311 | 215.9 | 295.3 | 8.7 | 12 | 231.8 | 25.4 | 25.4 | 263.4 | 264.6 | 13.7 | 8.6 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 45 | 485 | 275 | 453 | 18 | 16 | 307 | 55 | 50 | 379 | 381 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 50 kg | 25 | 474 | 336 | 450 | 14 | 30 | 360 | 46 | 41 | 404 | 406 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 30 kg | 12 | 480 | 380 | 462 | 9 | 20 | 398 | 26 | 26 | 429.4 | 430.6 | 15 | 9 |
| met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 40 | 501 | 324 | 469 | 18 | 18 | 356 | 55 | 50 | 411 | 413 | - | - |
| met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 42 | 522 | 344 | 4190 | 18 | 20 | 376 | 55 | 50 | 432 | 434 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 64 | 568 | 356 | 524 | 22 | 18 | 396 | 64 | 59 | 459 | 461 | - | - |
| andere, met een breedte van niet meer dan 15 mm | 46 | 562 | 388 | 530 | 18 | 20 | 420 | 55 | 50 | 474 | 476 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 115 | 646 | 384 | 598 | 26 | 18 | 432 | 86 | 79 | 514 | 516 | - | - |
| andere, met uitzondering van: | 94 | 655 | 435 | 615 | 22 | 24 | 475 | 79 | 72 | 544 | 546 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 82 | 680 | 468 | 640 | 22 | 20 | 508 | 68 | 61 | 573 | 575 | - | - |
| XU300586 | 115 | 704 | 468 | 664 | 22 | 18 | 508 | 86 | 79 | 585 | 587 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 120 | 798 | 565 | 755 | 22 | 30 | 605 | 79 | 72 | 679 | 681 | - | - |
| XU300785 | 155 | 900 | 670 | 860 | 22 | 36 | 710 | 86 | 79 | 784 | 786 | - | - |
| met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 140 | 933 | 713 | 893 | 22 | 36 | 753 | 79 | 72 | 822 | 824 | - | - |
| andere, met een gewicht van niet meer dan 50 kg | 67 | 976 | 818 | 944 | 18 | 36 | 850 | 50 | 43 | 896 | 898 | - | - |
Als u niet zeker weet welk model bij uw aanvraag past, neem dan contact met ons op voor selectieondersteuning.
Waarom GQZ-lagers kiezen
We helpen klanten om nauwkeurigheid, betrouwbaarheid en duurzaamheid te garanderen.
Kwaliteitscontrole
Zorg voor een consistente kwaliteit voor elk lager.
Krijg nu een citaat
Op zoek naar een betrouwbare leverancier?
Stuur uw aanvraag vandaag nog om:
Klik op "Chat nu" om rechtstreeks contact met ons op te nemen.
Veelgestelde vragen
V1: Is dit lager geschikt voor torentjes?
Ja, XU220460 is ontworpen voor CNC torensystemen en indexmechanismen.
V2: Kan het zware lasten verwerken en tegelijkertijd nauwkeurigheid behouden?
Ja, het biedt hoge stijfheid en stabiele prestaties onder middelgrote tot zware belastingen.
Q3: Ondersteunt u aanpassing?
Ja, aanpassing is mogelijk op basis van technische tekeningen en werkomstandigheden.